DermaSilk trikotažinė įmautė (33cm.), komplekte 2 vnt.

Vaikiškas gydomasis šilkinis tvarstis - trikotažinės įmautės yra vienas iš naujoviškų DermaSilk linijos gydomųjų produktų, sukurtų žmonėms, kurie turi bet kokių problemų su oda. Visi DermaSilk produktai užtikrina savo produkto kokybiškumą: produktai pagaminti iš 100 proc. natūralaus šilko drauge su ilgalaikia antimikrobiška medžiaga, kuri neleidžia daugintis bakterijoms. 

Labai elastiškos ir prisitaikančios šios įmautės gali būti naudojamos tiek ant rankų, tiek ir ant kojų. Jos puikiai tinka dėvėti po kasdieniais drabužiais dienos metu, bei po naktiniais -nakties metu.

REKOMEDUOJAMA naudoti esant Egzemai/ Atopiniam dermatitui bei kontaktiniam dermatitui.

  • Pagaminti iš 100 proc. natūralaus šilko siūlų bei nedidelio kiekio elastiko.
  • Įmautės pagamintos taip, kad elastinė medžiaga Lykra tiesiogiai nekontaktuoja su oda.
  • Sudėtyje nėra latekso

PATARIMAS: Jei DermaSilk produktus naudojate ilgesnį laiką, rekomenduojama turėti bent du komplektus ir juos naudoti pakaitomis. Kaip ir visiems 100 procentų natūraliems produktams, taip ir DermaSilk produktams reikia leisti „pailsėti“, ypač jei naudojate nemažai tepalų. Turėdami ne vieną porą DermaSilk produktus naudosite ilgiau. Antimikrobinė medžiaga, kuri yra prisotinta šiuose produktuose, yra iš audinio neišskalbiama t.y. jos veiksmingumas nepakinta, net ir po daugelio plovimų.

Vienas dydis: 33 cm. Pakuotėje 2 vnt.
Kaina: 19 Eur.

Priežiūra
*Šiuos drabužius rekomenduojama skalbti rankomis, naudojant ekologišką skalbimo priemonę specialiai skirtą skalbti šilkui. Kruopščiai išskalauti ir padėti ant plokštumos, kad išdžiūtų.

*Jei nusprendžiate, kad skalbsite drabužius skalbimo mašinoje, prašome skalbti juos švelniu režimu ir verčiau įdėti į tinklinį krepšelį, kad neleistumėte veltis su kitais drabužiais!
*Nenaudokite audinio minkštiklių ar kondicionierių.
*Nebalinkite, kadangi baliklis sugadins audinio struktūrą.
*Gydomieji drabužiai yra pasiūti taip, kad būtų lengvi ir atitiktų kūno formas. Drabužis turi būti idealiai tinkantis ir visada kontakte su oda, norint išgauti pilną efektyvumą.
*Kai drabužis naudojamas kartu su medicininiais kremais ar tepalais, svarbu pasirūpinti, kad vaistas būtų visiškai susigėręs į odą, prieš apsirengiant jį.
*Kas 10 – tas skalbimas reikia išmirkyti drabužius tirpale, pagamintame iš 2 valgomųjų šaukštų sodos išmaišytų 1 litre vandens. Laikyti per naktį, kad išlaikytų audinio švelnumą. Paskui skalbti kaip nurodyta instrukcijose. Tai ypač svarbu, kur yra kietas vanduo.
*Antimikrobinė medžiaga AEM 5772/5, kuri prisikabinusi prie šilko gijų, iš audinio yra neišskalbiama.

Dermasilk yra medicininės paskirties apatiniai rūbai, sveikatos apsaugos sumetimais produktai yra sandariai supakuoti, todėl jie nei grąžinami, nei keičiami.

Į viršų