Atsiliepimai

„Maniau, kad DermaSilk tik  šiek tiek numalšins niežulį mano sūnui, bet kad Dermasilk drabužių efektas toks stiprus – nesitikėjau. Nusiteikiau eilinei bemiegei nakčiai. Ir tik nubudusi apie 3 val nakties supratau, kad efektas didesnis nei aš maniau! Vaikas ne tik miegojo ramiai savo lovytėje, bet ir nesikasė !!! Taip buvo ir sekančią dieną, ir kitas dienas. Ačiū už sūnaus ir mūsų ramias naktis.“ - mama Kristina, auginanti 1,5 m. sūnelį.

„Iš pradžių nusipirkau marškinėlius ir pirštines. Kai įsitikinau šių produktų efektyvumu įsigijau ir daugiau produktų. Galiu drąsiai teigti, kad odos paraudimas, niežėjimas ir dirglumas tikrai atslūgo. Mano nemaža investicija man atsipirko visu 100% procentų. Esu labai dėkingas “ – 43 m. Raimondas.

 „Sūnus kenčia nuo AD jau ne pirmus metus. Kas serga šia liga, žino, kokios bemiegės yra naktys, kai odos niežėjimas yra be galo varginantis. Mus vargino ne tik didžiulis niežulys ir bet smarkus odos išsausėjimas. Esu dėkinga gydytojai, rekomendavusiai įsigyti gydomuosius drabužius.

Sūnus ne tik miega su Dermasilk markškinėliais ir kelnėmis, bet ir nešioja juos po mokykliniais drabužiais. Ir naktys tapo ramesnės, ir nereikia tiek drėkinamųjų kremų naudoti! Galvojame dar įsigyti papildomai Dermasilk marškinėlius ir trumpomis rankovėmis – 12 m. berniuko mama  Deimantė.  

 „Labiausiai nuo Atopinio dermatito kenčia mano rankos. Jos ypatingai sausos ir sutrūkinėjusios. Kai pradėjau vilkėti Dermasilk gydomąsias pirštines  rankos tapo daug švelnesnes, naktį aš jau nenusidraskau iki kraujų, nereikia jų taip dažnai tepti drėkinamaisiais kremais. – 18m. Akvilė.


Atsiliepimai paimti iš svetainės - http://www.dermasilk.co.uk/

"Praėjusį šeštadienį nuvažiavome pasisvečiuoti pas močiutę. Mūsų 5 m. dukrelė kasėsi rankas ir kojas iki kraujavimo visą naktį. Dvi naktis ji dėvėjo kostiumą. Praėjusi naktis buvo pirmoji naktis kai ji išmiegojo visą naktį nepabudusi nuo tada, kai jai buvo vos 6 mėnesiai. Jos odos skirtumas po dviejų naktų buvo puikus - nė įbrėžimo. "WM, 5 m. 

DermaSilk tikrai keičia gyvenimą! Gamintojai nuolat gauna padėkos žodžius ir laiškus iš šeimų, kurie pamatė akivaizdų skirtumą vos po kelių DermaSilk drabužių nešiojimo dienų. 

Štai keletas atsiliepimų iš pirmųjų Dermasilk vartotojų:

Sam'o istorija

Sam'as buvo vienas pirmųjų žmonių Jungtinėje Karalystėje išbandžiusių DermaSilk gydomąją aprangą.
Sam'as buvo 3 metų amžiaus. Viso kūno egzema jis susirgo būdamas vos vieno mėnesio. Jis reguliariai gydėsi Protopic® tepalu, Dermovate® kremu, 50/50 sumaišyto baltojo ir skystojo parafino bei gėrė ceriziną, priklausantį antihistamininių vaistų grupei. Tyrimo metu jis dėvėjo DermaSilk pižamą ir pirštines. Vaistų vartojime nebuvo padaryta jokių pakeitimų.

Viso tyrimo metu Sam'o mama rašė dienoraštį. 

0 DIENA
*Praėjusią savaitę jo egzema buvo deginanti.
*Oda atrodė raudona ir suirzusi.
*Buvo baisus niežulys (pertrauktas miegas).
*Šiandien niežėjimas yra vidutinio sunkumo.

7 DIENA
*Praėjusią savaitę jo egzema buvo valdoma.
*Šiandien oda atrodo kontroliuojama.
*Praėjusią savaitę niežėjimas buvo valdomas.
*Šiandien niežėjimas sumažėjęs.*DermaSilk padėjo. 

Komentarai:
„Aš pastebėjau didelį jo odos būklės pagerėjimą vos po 24 valandų". 

14 DIENA
**Praėjusią savaitę jo egzema buvo valdoma.
*Šiandien oda atrodo kontroliuojama.
*Praėjusią savaitę niežėjimas buvo valdomas.
*DermaSilk padėjo.

Komentarai: „Sam'o odos pagerėjimas per paskutiniąsias 14 dienų buvo fantastiškas.  Net ligoninėje, po intensyvaus gydymo, nemačiau, kad taip gerai atrodytų Sam'o oda. Net šeimos nariai stebisi, kaip gerai jis atrodo. Naktį jis miega kur kas geriau ir tai leidžia jam jaustis laimingesniu dieną." 

Sam'o mama Sandra 

Naujausia informacija: Sam'ui dabar yra 7 metai ir jis yra gerai mokykloje besielgiantis berniukas. Nuo tada, kai jam buvo pasiūlyti DermaSilk drabužiai,  Sam' as mikštinamųjų  kremų naudojimą sumažino iki 40 procentų. Bėrimų paūmėjimai yra retesni ir švelnesi nei buvo anksčiau.

Mokykloje Sam'as taip pat vilki Dermasilk gydomuosius drabužius. Tai būtų jo trečiasis Dermasilk drabužių komplektas.


Mille & Ella istorija

MiIlle ir Ella yra dvi seserys su sunkia alergija pienui ir jo produktams. Kiekvieną kartą joms kontaktuojant su bet kokiais pieno produktais, jos patiria stirpią alerginę reakciją ir gali sirgti iki 8 savaičių. Jų tėvai įvairiais būdais stengėsi padaryti savo dukterų gyvenimą kuo patogesniu, bet tik atradus DermaSilk alergija ėmė mažėti.

„DermaSilk mums sugrąžino gyvenimą", - sakė mergaičių mama.

„Jis veikia kaip barjeras tarp Millie bei Ella odos ir visų pieno produktų, tad jos gali išvengti alerginių reakcijų."

Pavyzdys, kai jos naudoja DermaSilk:

Mille ir Ella keliauja į ligoninę Londone viešuoju transportu. Yra pavojus joms liestis su pieno produktais, kurie gali būti išpilti ant sėdynės.  Dėvint DermaSilk pirštines atsiranda barjeras. Pirštinės pakeičiamos keletą kartų per dieną, nes jei vaikai palietė pieno produktus su pirštinėmis, o po to palietė veidą, gali atirasti alerginė veido reakcija.

Prieš atrandant DermaSilk jos dėvėjo vilnos ir medvilnės pirštines, bet Mille ir Ella rankos  būdavo labai karštos arba drėgnos ir šaltos.

"Dabar mes visa šeima galime mėgautis dienomis - saugiai nueiti į kiną, teatrą ar muziejų, netgi užsisakėme pirmąsias šeimos atostogas." 


Ellen'os istorija 

Naktys buvo nepakeliamos. Dėl egzemos 3 metų Ellen nuolat kasėsi. Išsigelbėjimas atėjo pradėjus naudoti medicininius šilko drabužius nakčiai. „Dabar egzema išgydyta ir mes išmiegame visą naktį", sako mama Luiza.

Nuo kudikystės Ellen'os rankos ir aplink kelius buvo pažeisti egzemos.

„Vaikų ligoninės slaugytoja paaiškino, kad Ellen'ai yra atopinė egzema ir jai reikalingi minkštinamieji kremai. Jei tai nepadėtų, reikėtų vartoti steroidus ir niežulį mažinančius vaistus", tęsia Luiza.

Tačiau pabudimai naktį tęsėsi. Šešis ar septynis kartus per naktį tėvai nubusdavo nuo dukrelės verksmo. „Niežėjimas varė ją iš proto. Mes viską išbandėme. Slopinome niežėjimą kremu, vėsinamuoju losjonu, šalto vandens vonia ar dušu. Niekas nepadėjo", sakė Luiza.

Ellen'a jautėsi siaubingai ir nuolat mamos klausė „Mama, kodėl nenustoja niežėti?" Tada Luiza paskaitė apie naujos rūšies šilko drabužius, vadinamus DermaSilk, kurie padeda nuo egzemos, ir nusprendė išbandyti pižamą.

„Ellen'a visada norėdavo puoštis kaip princesė net eidama miegoti, tačiau po to, kai keletą naktų išbandėme šią pižamą, daugiau nieko kito ji nenorėjo rengtis", sakė Luiza. „Nuo pat pirmos savaitės naktys tapo ramios, o žaizdos pradėjo gyti. Šiandien mano dukrai jau nereikia vaistų nuo niežėjimo."

Niežai yra problema. „Skirtumas tarp šilko ir kitos rūšies tekstilės yra toks, kad šilkas nedirgina odos. Vilnos, medvilnės, akrilo puoštas yra iš trumpų „plaukelių", o šilko - ilgesnių, švelnesnių su užapvalintais galais - struktūra, kuri sumažina trintį su egzemos pažeista oda. Be niežėjimo egzema ne tokia problematiška. Niežėjimas naktį niekada neleis odai pačiai išgyti." sakė Ellen'os gydytojas.

Dabar Ellen'a vilki savo naują pižamą ir dauguma naktų šeima gali ramiai išsimiegoti.

Į viršų