Naktinis prakaitavimas

DermaTherapy patalynės savybės padeda užtikrinti ramų miegą žmonėms, kurie kenčia nuo naktinio prakaitavimo ar karščio atsiradimo:

  • moterims, išgyvenančioms menopauzę,
  • pacientams, kuriems taikoma chemoterapija,
  • pacientams, sergantiems Parkinsono liga,
  • žmonėms, kurie natūraliai linkę į naktinį prakaitavimą. 

Visi šie žmonės greičiausiai kenčia nuo sutrikusio miego. 

Kodėl tai efektyvu? 

Unikalus mikropluoštas pašalina drėgmę nuo odos ir, paskirstęs ją per visą paviršių, išgarina. Miegojimo paviršius lieka sausas ir vėsus visą naktį.
DermaTherapy patalynė yra švelni ir minkšta, sukurta taip, jog sumažintų trintį su oda.
Ilgalaikis antimikrobinis veikimo būdas padeda išlaikyti šviežumo pojūtį ir pašalina nuo audinio kvapus, kuriuos sukelia bakterijos.

Atlikti tyrimai su DermaTherapy patalyne 

Naujausi nepriklausomo tyrimo rezultatai rodo, kad DermaTherapy patalynė veiksmingai sumažina nepatogumus, susijusius su naktiniu prakaitavimu ir karščio pylimu. Naudojusių DermaTherapy patalynę žmonių miegas tapo nepertraukiamas, oda sausa, patalynė vėsi ir sausa, juntamas bendras komforto jausmas.
Buvo tiriamos 28 moterys, kenčiančios nuo naktinio prakaitavimo. Miego kokybė buvo matuojama Pitsburgo Miego Kokybės Indeksu (PSQI) vos prasidėjus tyrimui, po 2, 4 ir 8 savaičių. Tais pačiais intervalais tiriamosioms buvo užduodami klausimai, įvertinant gyvenimo kokybę.
Tyrimo dalyvių PSQI pradžioje siekė 9 balus (prastos kokybės miegas) ir 4,2 balus (geros kokybės miegas) po 8 savaičių. Daugiausia balai sumažėjo dėl mažesnio pabudimų skaičiaus ir sutrumpėjusio laiko, reikalingo užmigti. Dalyviai taip pat akcentavo, kad po gero miego, padidėjo ir dienos funkcionalumas. Pagerėjusi gyvenimo kokybė buvo pastebima beveik iškart ir vis gerėjanti per likusį tyrimo laiką.
Prieita prie išvados, kad šiuolaikinis pluoštas, toks kaip DermaTherapy, gali ryškiai pagerinti savijautą Menopauzės metu, kai sustiprėja naktinis prakaitavimas ir karščio atsiradimas.

Į viršų