DermaTherapy ir egzema

DermaTherapy patalynė yra pirmoji patalynė gavusi pripažinimą iš Amerikos Maisto ir Vaistų kontrolės Administravimo įstaigos kaip  I - os klasės medicininės paskirties produktas atopinio dermatito gydymui.

Kodėl tai veiksminga?

DermaTherapy turi lygų paviršių, kuris sumažina trintį su oda. Priešingai nei medvilnės ir medvilnės/poliesterio audiniuose, DermaTherapy audiniuose nėra trumpų kyšančių plaušelių, kurie gali sukelti trintį ir dirginti. Šlapias audinys taip pat gali padidinti trintį. DermaTherapy turi savybę greit sugerti drėgmę nuo odos. Kadangi yra sumažinta trintis, paviršius lygus, tai net vartantis miegant yra  neprarandama gera miego kokybė. DermaTherapy pluoštas toks tankus (mažesnis nei 8,5 mikronai), kad pro jį nepralenda dulkių erkutės.

Bakterinio užkrėtimo kontrolė

Patvaraus audinio antimikrobinės ir išsivalančios savybės padeda išlaikyti švarų, gaivų patalynės paviršių, kuris kontroliuoja kvapus ir sumažina odos infekcijos tikimybę. Kaip rodo mikrobiologinės analizės, DermaTherapy taip pat labai efektyviai mažina organizmų, galinčių neigiamai paveikti odą, dauginimąsi. Medvilnės patalynė tokio poveikio neturi.

Bet kokie kremai, aliejai, kraujas ar kūno prausikliai nuo odos patekę ant patalynės, įprasto skalbimo metu yra lengvai išplaunami, todėl patalynė ypač tinka tiems žmonėms, kurie naudoja išorinius vaistus.

Atliktas tyrimas

JAV Wake Forest School of Medicine atliktas tyrimas parodė, jog DermaTherapy patalynė gali būti siūloma žmonėms, sergantiems lengvu atopiniu dermatitu. 37 ligoniai aštuonias savaites miegojo DermaTherapy pataluose. Tiek gydytojai, tiek patys pacientai patvirtino egzemos pasikeitimą ir apskritai pagerėjusią gyvenimo kokybę.
Lyginant standartinę medvilnės patalynę su DermaTherapy, tiek pastarosios naudotojai, tiek gydytojai pažymi reikšmingą būklės pagerėjimą. Naudodami patvirtintą vertinimo balų sistemą (EASI), gydytojai užregistravo gerokai sumažėjusį egzemos sunkumą ir su tuo susijusį niežulį. Per 8 bandymo savaites, pacientai vaistus vartojo įprastai kaip ir iki tol.
DermaTherapy pacientai taip pat patvirtino žymiai sumažėjusį niežulį ir odos sudirginimą bei pagerėjusią miego kokybę. Apskritai 49% pacientų būklė žymiai pagerėjo, o 40%  - pastebėjo mažą/šiokį tokį pagerėjimą.

Į viršų