Apie patalynę

Pristine® antialerginiai užvalkalai
Apsaugo patalynę nuo dulkių erkučių. Jie - hermetiški ir "kvėpuojantys".
Revoliucinis, NASA inžinierių sukurtas audinys - aukščiausių JAV technologijų vaisius. Tai pirmasis nesluoksniuotas aukštų technologijų audinys, kuris visiškai nepraleidžia alergenų ir yra praleidus tiek orui, tiek drėgmei/vandeniui. Be to, į audinį yra įausta antimikrobinė apsauga.

Audinio kokybė užtikrina, jog jis gali būti naudojamas net 25 metus.

Pristine®antialerginiai užvalkalai patalynei

APSAUGO PATALYNĘ NUO DULKIŲ ERKUČIŲ, nes poliesterio mikropluoštas standžiai suaustas plonais siūlais (mažiau nei 6 mikronai). Tai vienintelis audinys, šiam tikslui gavęs patentą. Jo hermetiškumas buvo patikrintas ir sertifikuotas trijų skirtingų institucijų, tarp kurių - Astmos ir alergijos ligų centras Virdžinijosuniversitete (rektorius Dr. Thomas Platts-Mills).

PRALAIDŪS ORUI. Oro srauto pralaidumas labai didelis (20,13 l/dm2/min.) ir tai suteikia neeilinį komfortą bei leidžia čiužiniui bei patalynei kvėpuoti. Tai yra tai, kas jį daro ypatingu, net ir su latekso čiužiniais.

ANTIMIKROBINIAI, kad būtų išvengta bakterijų, galinčių įtakoti žmonių sveikatą bei sukelti nepageidaujamą kvapą. Šis antimikrobinis/antibakterinis veikimas išlieka net audinį išskalbus. Veiksmingumas patvirtintas ir sertifikuotas.

PATVARŪS - prilygsta tvirčiausiems audiniams, nes pagaminti iš švelniavilnių poliesterio siūlų, kurie yra natūraliai patvarūs ir lankstūs. Audinys nesutrūkinės, nesusidėvės.

HIGIENIŠKI ir visiškai anti-alerginiai, nes pasiūti iš ilgų poliesterio siūlų, kurie taip suausti, jog būtų nepraeinami dulkių erkutėms bei visiškai nesvetinga terpė mikroorganizmams. Susikaupusias dulkes ar odos epitelio ląsteles galima nuvalyti tiesiog su švariu skudurėliu.

KOMFORTIŠKI, nes visada sausi ir švlenūs, nesusiraukšlės, neslys bei nešiugždės.

SKALBIAMA AUKŠTOJE TEMPERATŪROJE. Gali būti skalbiama įprastoje skalbimo mašinoje 60-90°C temperatūroje su bet kokios rūšies priemonėmis. Gali būti balinami. Neeilinis MICROAIR Pristine pralaidumas orui leidžiantis patalynei „kvėpuoti" suteikia galimybę patalynę naudoti labai ilgą laiką ir skalbti ją tik kas 4-6 mėnesius, tuo prisidedant ir prie aplinkos saugojimo.

Kartą per savaitę patalynę reikia nuvalyti drėgnu skudurėliu. Paviršius greit nudžius.

Į viršų