Info apie Dermasilk

DermaSilk ® - unikali naujiena renkantis gydomuosius drabužius.

DermaSilk gydomieji drabužiai naudojami įvairių formų dermatito, egzemos ir alergiškų odos tipų gydymui, kurie paveikia įvairaus amžiaus skirtingas žmonių kūno vietas.

DermaSilk gydomieji drabužiai yra pagaminti iš megzto medicininės rūšies šilko, nuo kurio pašalinamas išorinis sluoksnis ir sujungiamas su apsaugančia nuo mikroorganizmų medžiagaMicrobe ShieldTM.

Tai nepalyginamai geriau nei medvilnė todėl, kad išsaugo iki 30 % savo svorio drėgmės ir neleidžia jaustis šlapiam.

Antimikrobinė medžiaga AEM 5772/5, kuri prisikabinusi prie šilko gijų, iš audinio yra neišskalbiama

DermaSilk unikalus tuo, jog palaiko stabilų drėgmės balansą ant odos, kai dėvimas tiek šiltomis, tiek šaltomis dienomis. Visi DermaSilk drabužiai puikiai sugeria drėgmę, neerzindami odos. Naudojami, kaip normalios gydymo programos dalis, DermaSilk gydomieji drabužiai padeda mažinti niežulį, nes specialus mezgimas leidžia orui laisvai judėti per audinį, oda gali kvėpuoti lengviau ir tai skatina greitesnį gijimą.

Šis unikalus drabužių pasirinkimas tampa kaip 'antra oda', tokiu būdu sumažindamas galimą paviršiaus trintį iki minimumo.

DermaSilk yra specialiai sujungtas su antimikrobine medžiaga, pavadinta AEM 5772.5, kuri buvo naudojama ligoninėse daugiau kaip 30 metų ir įrodė ypatybę apsaugoti nuo bakterinio ir grybelinio vystymosi ant audinių, tokių kaip chalatai, naudojamų operacinėse. Nėra jokio ląstelių cheminio nuodijimo ir jokių chemikalų, ar nano-dalelių paleidimo ant odos.

 Čia pavaizduotos mikroskopinės molekulės. Daugiau kaip 1 000 kontaktuoja su kiekviena bakterija.


Bakterinio pasipriešinimo išvystymo galimybė praktiškai yra nulinė todėl, kad apsauga veikia fiziškai pažeisdama mikrobo ląstelės sienelę greičiau, negu jas užmuštų cheminiais toksinais, tokiais kaip: triclosanas ar sidabras.

DermaSilk neturi savyje jokios rūšies sidabrinių molekulių, nei nano-dalelių medžiagų molekulių.

Antimikrobinis audinys yra bespalvis ir bekvapis todėl, kad drabužių DermaSilk asortimentas buvo pasiūtas dažnam skalbimui. Antimikrobinė medžiaga AEM 5772/5, kuri prisikabinusi prie šilko gijų, iš audinio yra neišskalbiama.

DermaSilk buvo parodyta publikuotuose klinikiniuose tyrimuose. Stebint kontrolinius niežėjimus ir įbrėžimus matome, kad pastarasis geresnis nei medvilnė, o jo efektyvumas buvo lyginamas net su steroido kremu.

 Šilkinis pluoštas yra baltyminė medžiaga, kuri primena žmogaus plaukus jo fizinėje ir cheminėje struktūroje. Šilkas yra naudojamas kaip nedirginantis siūlas chirurginėse procedūrose ir gali būti pritaikytas tiesiogiai ant pažeistos odos. Taip pat gerai tinka naudojant ant odos, suerzintos atopinio dermatito.

Šilkas turi kai kurias nepaprastas ypatybes. Jis greitai prisitaiko prie kūno temperatūros ir tuomet gali palaikyti ją pastovią. Tokia savybė yra svarbi todėl, kad ji padeda sumažinti besaikį prakaitavimą, kuris dažnai yra paplitęs tarp kūdikių, vaikų ir net suaugusių, segančių egzema. Tai gali apsaugoti odą nuo drėgmės praradimo, kuris gali padidinti odos sausumą.

Medvilnė yra augalinis pluoštas ir neturi jokio gebėjimo reguliuoti temperatūrą. Ji gali sugerti tiktai iki 10 % savo svorio ir kai tik prakaitas pradeda atvėsti, odos temperatūra taip pat mažėja, priversdama kūną reaguoti, kad pakeltų kūno temperatūrą. Tai sukelia dar didesnį prakaitavimą ir tolimesnį drėgmės praradimą.

Medvilniniai siūlai yra sudaryti iš milijonų labai smulkių plaušų, susuktų kartu. Kiekvienas plaušas sugeria drėgmę, ir tai priverčia plaušus susisukti ir susitraukti. Šis judėjimas gali suerzinti ir įbrėžti jau ir taip jautrią odą. Tuomet tai prisideda prie silpninančio 'niežulio - įbrėžimo' ciklo.

Priežiūra:

DermaSilk drabužius rekomenduojama skalbti rankomis, naudojant švelnią nebiologinę (be fermentų) skalbimo priemonę. Kruopščiai išskalauti ir padėti ant plokštumos, kad išdžiūtų.

Jei nusprendžiate, kad skalbsite DermaSilk drabužius skalbimo mašinoje, prašome skalbti juos švelniu režimu ir verčiau įdėti į tinklinį krepšelį, kad neleistumėte veltis su kitais drabužiais!

Nenaudokite audinio minkštiklių ar kondicionierių.

Nebalinkite DermaSilk, kadangi baliklis sugadins audinio struktūrą.

DermaSilk gydomieji drabužiai yra pasiūti taip, kad būtų lengvi ir atitiktų kūno formas. Drabužis turi būti idealiai tinkantis ir visada liestis su oda, norint išgauti visišką efektyvumą.

Kai drabužis naudojamas kartu su medicininiais kremais ar tepalais, prieš apsirengiant DermaSilk, svarbu pasirūpinti, kad vaistas būtų visiškai susigėręs į odą.

Kas 10-ą skalbimą DermaSilk drabužius reikia išmirkyti tirpale, pagamintame iš 2 valgomųjų šaukštų sodos, išmaišytų 1 litre vandens. Laikyti per naktį, kad išlaikytų audinio švelnumą. Paskui skalbti kaip nurodyta instrukcijose. Tai ypač svarbu, kai vanduo yra kietas.

Antimikrobinė medžiaga AEM 5772/5, kuri prisikabinusi prie šilko gijų, iš audinio yra neišskalbiama.

Gydomuosius drabužius galite įsigyti ...

Į viršų