DUK

1.      Kodėl turėčiau dėvėti šilkinius apatinius drabužius vietoje medvilninių ?

Abu audiniai yra natūralūs produktai, šilkas yra pranašesnis už medvilnę tuo, kad yra gyvūninės kilmės baltymo pluoštas, o ne augalinis pluoštas. Šilkas savo savybėmis panašus su mūsų oda ir plaukais. Ne veltui tokie drabužiai vadinami „antrąja oda". Ilgos šilko gijos sukuria lygų, trinties neturintį  drabužį, kuris neerzins net  judriausio pradedančio vaikščioti kūdikio odos. Be to, DermaSilk  palaiko stabilią kūno temperatūrą bet kokiame klimate ir sugeria iki 1/3 savo svorio drėgmės. Šios ypatybės yra svarbios vaikams, turintiems egzemą, kadangi medvilniniai drabužiai vaikui suprakaitavus , išskiria šaltį, o šilkiniai, atvirkščiai, šildo.

2.      Kuo skiriasi įprasti šilkiniai apatiniai drabužiai nuo DermaSilk drabužių?

Tradiciniai šilkiniai apatiniai drabužiai yra padaryti iš standžiai išaustų siūlų. DermaSilk naudoja specialiai suprojektuotą megztą konstrukciją su daug ventiliacijos. Jūsų oda gali kvėpuoti net per 48 DermaSilk drabužių sluoksnius be didelių pastangų. Tai labai svarbu pacientams, sergantiems egzema, kurie turi palaikyti stabilią temperatūrą ir drėgmę.

3.      Kodėl sericinas pašalinamas nuo šilko?

Medicininės rūšies šilkas, vartojamas kaip dygsniai chirurginėse operacijose, yra padarytas iš gryno fibroino, centrinio šilkinio siūlo branduolio. Tai yra todėl, kad išorinis tradicinio šilko sluoksnis - sericinas, tai buvo įrodyta praeityje, sukėlė kai kurias alergines reakcijas. Praeityje buvo tiktai vienas pranešimas vienos alergiškos reakcijos į Fibroino šilką visame pasaulyje. Dėl šios priežasties DermaSilk naudoja gryną fibroino šilką.

4.      Ar  dažai yra panaudoti DermaSilk gamyboje?

DermaSilk yra pagamintas, vartojant gryną nedažytą šilką. Todėl gaminiai yra tiktai natūralios kreminės spalvos.

5.      Kodėl aš turiu dėvėti drabužius visą laiką?

DermaSilk gydomųjų drabužių nauda yra geriausiai matoma dėvint juos nuolat, kadangi jų poveikis priklauso nuo kuo artimesnio kontakto su oda. DermaSilk gali būti dėvimas ir trumpesniais periodais ar nedėvimas tais atvejais, jei jų dėvėti nebūtina.

6.      Kodėl šis audinys yra toks puikus? Jei jis būtų storesnis, ar tikrai būtų stipresnis?

Specialiai sukurtas  DermaSilk mezgimas leidžia odai kvėpuoti ir vaidina "antros odos" vaidmenį. Storesni mezginiai būtų „griozdiški", nepatogūs ir kliudytų pacientui. DermaSilk yra lengvas, todėl žmogus, nejausdamas diskomforto, gali dėvėti kitus drabužius  ant DermaSilk gydomųjų drabužių.

7.      Aš dėviu palaido stiliaus drabužius. Ar aš jausiuosi nepatogiai dėvėdamas aptemptus drabužius?

Palaido stiliaus medvilniniai drabužiai yra pasiūti taip, kad padėtų apsaugoti odą nuo aplinkos, bet jie gali būti labai „griozdiški" ir juos sudėtinga paslėpti po viršutine apranga. DermaSilk drabužiai, atvirkščiai, yra pasiūti taip, kad būtų dėvimi tarsi antroji oda. Glotnus natūralus šilkas priglus prie kūno ir žmogus turės puikią galimybę dėvėti madingus drabužius ant viršaus. Nebus matyti, ką jūs vilkite po apačia.

8.      Ar aš turiu dėvėti kokius nors ypatingus drabužius ant DermaSilk?

Ne. DermaSilk drabužiai yra pasiūti taip, kad būtų dėvimi po bet kokia išorinio apsirengimo forma. Tik pasirinkite stilių, kuris atitinka jūsų poreikį.

9.  Ar siūlės gali suerzinti odą?

Ne. Ypatingas dėmesys buvo atkreiptas į drabužių pasiuvimą. Kūdikių drabužėlių siūlės yra išorinėje drabužio pusėje. Drabužiuose vaikams ir suaugusiems panaudotos labai mažos siūlės su "užrakintu" susiuvimu, kad apsaugotų nuo bet kokių neapdorotų kraštų, galinčių kontaktuoti su oda.

10.  Kuo naudingos trumpos kojinės?

DermaSilk trumpos kojinaitės atlieka daug funkcijų: jos padeda išlaikyti kojas gaivias ir be kvapo, kadangi Antimikrobinė medžiaga AEM 5772/5 naikina bakterijas, kurios sukelia nemalonų kojų kvapą,  taip pat puikiai tinka žmonėms, turintiems kojų grybelį.

11.  Kas yra Mikrobo apsauga?

Mikrobo apsauga yra specialiai suprojektuota antimikrobinė medžiaga, kuri apsaugo drabužius nuo bakterinių ir grybelinių mikrobų užteršimo. Tai nekenksminga medžiaga, ji "prisikabinusi" prie šilko gijų, todėl iš audinio yra neišskalbiama.

12.  Ar Mikrobo apsauga gali suerzinti jautrią odą?

Su Mikrobo apsauga buvo atliekami didelio jautrumo testai ir jis buvo naudojama ligoninėse beveik 30 metų. Be to DermaSilk drabužiai buvo naudojami daugelyje Europos šalių daugelį metų ir jokių nepalankių atsiliepimų nebuvo.

13.  Ar gali Mikrobo apsauga išnykti iš DermaSilk?

Antimikrobinė medžiaga AEM 5772/5, prisikabinusi prie šilko gijų, iš audinio yra neišskalbiama.


14.  Ar aš galiu vartoti visus savo medicininius kremus su DermaSilk drabužiais?

DermaSilk yra pasiūti taip, kad galima būtų naudoti gydomuosius tepalus ar kremus. Tačiau DermaSilk veikia geriausiai, kai  tiesiogiai kontaktuoja su švaria oda. Todėl  patariame, kad prieš rengiantis DermaSilk, visi medicininiai kremai ar tepalai būtų visiškai susigėrę į odą.

15.  Ar dažnai aš turiu skalbti DermaSilk?

DermaSilk gali būti skalbiama tiek, kiek reikia. Sergant tam tikromis šlapiuojančiomis egzemos formomis, gali reikėti skalbti daugiau nei kartą per dieną, kad būtų  panaikintos išskyros.

16.  Ar galiu DermaSilk drabužius skalbti skalbimo mašinoje?

Šilkas iš esmės yra trapus audinys, todėl rekomenduojamas skalbti rankomis.  Šilkui susipainiojus su kitais drabužiais, gali būti pažeistos siūlės.  Jei jūs norite skalbti skalbimo mašina, prašome įdėti DermaSilk į skalbimui skirtą krepšį, kad išvengtumėte susinarpliojimo su kitais drabužiais.

17.  Kodėl negalima naudoti audinio minkštiklio?

Audinio minkštiklio chemikalai įsigeria į bet kurio drabužio audinį. Šilkas pasiliks minkštas po daugelio skalbimų ir be audinio minkštiklio, kuris gali suerzinti odą.

18.  Kodėl reikia mirkyti drabužius natrio karbonato (sodos) tirpale kas 10 skalbimą?

Ant šilkinių pluoštų po skalbimo ir skalavimo gali pasilikti įvairių mineralų, kurių yra vandenyje. Mirkant natrio karbonate kas 10 skalbimą, pašalinamas kietas vandens likutis nuo šilko ir tęsiamas drabužio gyvavimas,  išsaugomas jo švelnumas.

Natrio karbonato tirpalas taip pat gali būti panaudotas, kad pašalintų sunkiai pašalinamas dėmes nuo drabužių.

19.  Ar ilgai drabužis dėvimas?

Tai labai priklauso nuo dėvinčiojo šį drabužį, taip pat ar drabužis yra dėvimas vienas, ar po kitu drabužiu. Drabužiai, skirti kūdikiams, labiau tikėtina bus išaugti, o ne sudėvėti.

20.  Ar ilgai išsilaiko Mikrobo apsauga?

Mikrobo apsauga išsaugo savo efektyvumą visą drabužio gyvavimo trukmę.

21.  Ar DermaSilk buvo išbandytas mediciniškai?

Su DermaSilk drabužiais buvo atlikta  serija klinikinių tyrimų ir įrodyta teigiama nauda žmogui. Šitie tyrimų rezultatai buvo pristatyti medicinos susitikimuose Europoje  ir keli buvo publikuoti medicinos žurnaluose. Kai kuriose ES šalyse Dermasilk produktai yra dotuojami valstybės.

22.  Mano vaikas nemėgsta dėvėti medvilninių apatinių drabužių todėl, kad jie atrodo nemadingi. Ar DermaSilk yra madingas?

DermaSilk drabužiai priglunda prie odos. Jie yra šviesios spalvos, todėl dera su kitais drabužiais ir yra pasiūti iš puikaus mezginio, kuris gali būti "paslėptas" net po aptempiančiais drabužiais. Šie drabužiai pasiūti be „griozdiškų" siūlių, vienspalviai, todėl net dauguma madingų paauglių mielai dėvėtų DermaSilk.

23.  Kokio amžiaus žmonės gali dėvėti DermaSilk?

Egzema ir dermatitas gali paveikti bet kokio amžiaus grupę. DermaSilk drabužiai yra įvairių dydžių ir  įdomaus dizaino,jie  tinka  kūdikiams nuo 3 mėnesių, sergantiems atominio dermatito egzema. Taip pat pagyvenusiems žmonėms, kurie serga išsiplėtusia ar Asteatotic egzema.

24.  Aš turiu rankų egzemą, sukeltą kontaktinio dermatito. Ar DermaSilk gali padėti?

Manoma, kad daugelis gyventojų kenčia nuo kontaktinio dermatito, susijusio su chemikalais, kurių yra valymo ar plaukų priemonėse.

DermaSilk yra beveik unikalus tuo, kad turi pirštuotų pirštinių pasirinkimą. Šios pirštinės puikiai padeda žmonėms, turintiems rankų egzemą. Šios pirštinės gali būti mūvimos vienos ar po apsauginiu kaučiuku, lateksu, nitrile ar namų pirštinėmis, kai ranka gali kontaktuoti su odos dirgikliais. Yra įvairių pirštinių dydžių  vaikams  ir suaugusiesiems. 

25. DermaSilk atrodo brangus. Ar tai gera investicija?

Jei pradinė kaina gali pasirodyti brangi, jūs turėtumėte atsiminti, kad drabužis yra padarytas iš gryno medicininės rūšies šilko su ilgalaike antimikrobine apsauga, įausta į audinį. Todėl DermaSilk patvarus, ilgalaikis ir klinikiškai efektyvus. DermaSilk drabužiai yra ilgaamžiai, tuo pranokdami daugelį pigesnių alternatyvų.

Į viršų